Pirkimo informacija

Užsakymus priimame tiek mūsų elektroninėje parduotuvėje, tiek elektroniniu paštu. Suformavus užsakymą, bet kuriuo iš šių būdų, jūsų pateiktu elektroniniu paštu atsiųsime užsakymo patvirtinimą ir išankstinę sąskaitą apmokėjimui atlikti.

  • Jei prekes turime vietoje, gavę jūsų apmokėjimą ar apmokėjimo kopiją iki 16:00, prekes išsiunčiame dar tą pačią dieną. Jei apmokėjimą gauname jau po 16:00, prekes išsiunčiame kitą dieną.
  • Jei prekių vietoje neturime (išankstiniai užsakymai) prekių pristatymo terminas yra nurodytas prie kiekvienos prekės atskirai ir gali siekti iki kelių savaičių, nebent nurodyta ktiaip.

Prekių siuntimas

Dovanų kuponai yra siunčiami elektroniniu paštu, nebent yra prašoma kitaip.

Virtualios prekės nėra siunčiamos.

Visus užsakymus, pateiktus tiek mūsų elektroninėje parduotuvėje tiek elektroniniu paštu galime:

  • Siųsti savitarnos terminalais Omniva ar LP express. Siuntimo kaina – 3 € nepriklausomai nei nuo užsakymo sumos, nei siuntos dydžio.

    • Siuntos pristatomos į Omnivos terminalus. Atsiėmimo vietų sąrašą galite rasti čia.
    • Siuntos pristatomos į LP express terminalus. Atsiėmimo vietų sąrašą galite rasti čia.
  • Siųsti gavėjo adresu (Omniva kurjeriai) (Lietuvos ribose). Siuntimo kaina – 6,50 € nepriklausomai nei nuo užsakymo sumos, nei siuntos dydžio.

  • Suruošti atsiėmimui pas mus Nausodės Žirguose, Šiaulių g. 27 Nausodės km. Panevėžio raj. arba Vilniaus atsiėmimo punkte Vasario 16-osios g. 2, Vilnius

Klientų prašome atvykti tik gavus patvirtinimą apie užsakymo paruošimą. Vietoje atsiskaitymo galimybė yra tik grynais pinigais, tad pageidautina, jog atsiimant vietoje visi užsakymai jau būtų apmokėti iš anksto.

Prekės atsiėmimui be siuntimo paruošiamos per 1 – 2 darbo dienas.

Visas prekes pristatyti galime ir į užsienio šalis. Dėl užsakymo pateikimo ar siuntimo įkainių rašykite elektroniniu paštu: uzsakymai@nausodeszirgai.lt

Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimo terminas 30 dienų nuo užsakymo pateikimo (siuntimo išlaidas apmoka siuntėjas). Praėjus šiam terminui, jokie grąžinimai nebus vykdomi.

Norint grąžinti nekokybiškas prekes, jos turi būti nenaudotos ir orginalioje pakuotėje.

Kokybiškos prekės, dovanų kuponai, virtualios prekės, prekės su nuolaida bei prekės, kurios buvo įsygytos išankstiniu užsakymu nėra grąžinamos.

Gavus grąžinamą prekę, išsiųsime patvirtinimo laišką apie jos gavimą.

Pinigų grąžinimas už prekę bus vykdomas po to kai patvirtinsime, jog prekė tikrai yra nekokybikša. Mokėjimas turėtų būti įvykdytas per 5 darbo dienas nuo sprendimo priėmimo.

Prekių keitimas

Išankstinių užsakymų prekės negali būti keičiamos, nes jos yra laikomos individualiomis.

Dėl prekių keitimo susisiekite su mumis, nes kiekvienas užsakymas yra idividualus ir galbūt galėsime padėti įvykus klaidai.

Reikia pagalbos?

Susisiekite su mumis jei prireikė pagalbos.

Tai galite padaryti el. paštu: uzsakymai@nausodeszirgai.lt arba tiesiog užpildę šalia pateiktą formą.

Kontaktų forma

Jei norėtumėte, jog informuotumėme Jus kai vėl turėsimę prekę, įrašykite savo el. pašto adresą.